Divi WordPress Theme

 

ElegantThemes prezentując swoje najnowsze dzieło po raz kolejny udowodniła, że nie zamierza spoczywać na laurach i jeszcze wyżej podniosła poprzeczkę konkurencji. Szablon noszący nazwę „Divi” jest bez wątpienia najbardziej uniwersalną skórką w całej ofercie tej firmy. Posiada on nie tylko wszystkie funkcje, które znaleźć możemy w pozostałych 86 szablonach oferowanych przez ElegantThemes, ale także dodatkowe udogodnienia.

Czego dokładnie możemy się spodziewać wybierając szablon Divi?

  • Każdego ucieszą na pewno przykładowe wersje szablonu, dzięki którym jeszcze szybciej zbudujemy idealną stronę bez rozpoczynania wszystkiego od zera. Wystarczy, że wybierzemy odpowiadający nam layout i uzupełnimy go ciekawą, niepowtarzalną treścią. Divi posiada obecnie aż 18 demonstracyjnych wersji a Elegant Themes zapowiada dodanie kolejnych. Każdy znajdzie więc bez problemu taką, która spodoba mu się najbardziej.
  • Zmiana layoutu i dostosowanie go do swoich potrzeb lub stworzenie własnego układu strony od zera nie stanowi najmniejszego problemu. Dzięki Divi Builder zbudujesz dowolną stronę bez konieczności wpisywania jakiegokolwiek kodu. Możesz dodawać filmy youtube, zdjęcia, tabele cenowe, przyciski, slidery, kolumny i wszystko co tylko chcesz w dziecinnie prosty sposób. Wystarczy złapać dany element za pomocą myszy przeciągając go w odpowiednie miejsce. Potem uzupełnić przeniesiony moduł własną treścią i zapisać zmiany. Firma ElegantThemes zadbała o bardzo bogatą kolekcję modułów, z których każdy ma dodatkowo swoje własne opcje. Umożliwia to jeszcze precyzyjniej dostosować wszystkie elementy do swoich potrzeb.
  • Nie ma urządzenia, na którym Divi wyświetli się nieproawidłowo. Jego twórcy postarali się o idealny wygląd najnowszej skórki na każdym sprzęcie, w tym wszystkich urządzeniach mobilnych. Szablon w zależności od rozmiaru ekranu automatycznie zmienia swój kształt i wielkość w taki sposób, aby zawarta na stronie treść nie straciła na czytelności. Nie musicie się więc obawiać, że użytkownicy najnowszych telefonów komórkowych wyłączą waszą stronę zaraz po jej uruchomieniu.
  • Dzięki Theme Customizer za pomocą kilku kliknięć myszki dostosujesz do swoich potrzeb wszystkie czcionki oraz kolory.
  • Firma Elegant Themes zapowiedziała wprowadzanie ciągłych aktualizacji nowego szablonu. Dzięki nim Divi ma nadążać za bezustannie pojawiającymi się nowymi wyzwaniami i spełniać wymagania jego użytkowników przez wiele lat.