Winning Agent Theme2

Firma StudioPress szablonem miesiąca ogłosiła Winning Agent Pro. Jest to najwyższej jakości szablon oparty o niezawodny Framework – Genesis 2.0.

Skierowany do profesjonalnych agencji nieruchomości Winning Agent Pro odpowiada na wszystkie wyzwania i potrzeby branży. Efekt końcowy jest wynikiem współpracy pomiędzy znakomitą programistką Carrie Dils oraz ekspertem w dziedzinie nieruchomości Richardem Hartian. Kompleksowe spojrzenie na oczekiwania brokerów, developerów, agencji oraz ich klientów poszukujących idealnego domu, mieszkania, biura lub działki przyniosło spodziewany skutek. Winning Agent Pro jest najlepszą skórką tego typu dla systemu zarządzania treścią WordPress i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających firm.

Szablon napisany został w najnowszym języku HTML5, posiada cztery wersje kolorystyczne i trzy różne layouty. Winning Agent Pro jest idealnym połączeniem nowoczesności z prostotą i elegancją. Bez problemu wyświetlimy go na wszystkich urządzeniach mobilnych. Agent Pro sam dostosuje się do wielkości ekranu w taki sposób, aby umożliwić Twoim klientom przeglądanie ofert z nieruchomościami w każdym miejscu.

Winning Agent Theme

Decydując się na najnowsze dzieło Carrie Dils będziecie mogli nie tylko w prosty i czytelny sposób zaprocentować pełną ofertę swojej firmy. Dodatkowo bardzo łatwo stworzycie bloga firmowego, który pozwoli utrzymać stały kontakt z klientami i zachęcić ich do częstego zaglądania na stronę agencji, komentowania, dyskusji i przeglądanie aktualnie dostępnych nieruchomości. Dzięki wtyczce Genesis eNews Extended w prosty sposób zbudujecie swoją listę e-maili klientów, jest to ogromne ułatwienie przy prowadzeniu każdego biznesu w Internecie.

Za kolejną ważną zaletę Winning Agent Pro bez wątpienia możemy uznać prosty sposób wydruku strony z ofertą. Na wydruku znajdzie się jedynie logo naszej firmy i treść wybranego ogłoszenia. Program pominie automatycznie nieistotne elementy odwracające niepotrzebnie uwagę od najważniejszej treści. Tak wydrukowana oferta wygląda naprawdę profesjonalnie.

Świetna optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych daje gwarancję łatwości pozycjonowania. Przy mniejszym nakładzie pracy jesteśmy w stanie osiągnąć niesamowite rezultaty pod względem SEO. Strona oparta o świetny szkielet Genesis 2.0 i HTML5 na pewno nie zginie w sieci, pomimo sporej konkurencji na rynku nieruchomości. Gdy wyszukiwarki internetowe na czele z Google polubią nową witrynę klienci znajdą ją dużo szybciej.

Za szablon Winning Agent Pro i Framework Genesis 2.0 zapłacimy łącznie $99.95. W tej cenie otrzymamy także nieograniczone czasowo aktualizacje oraz wsparcie techniczne. Przydatnym bonusem jest dostęp do wielu ciekawych tutoriali, które sprawią, że obsługa naszej strony stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Czy warto wydać prawie 100 dolarów na jeden szablon?

Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam rozważając dokładnie wszystkie plusy i minusy takiego rozwiązania. Pamiętajmy tylko, że produkt ten skierowany jest do profesjonalnych agencji nieruchomości co czyni tę ofertę naprawdę konkurencyjną w relacji ceny do jakości. Za niewiele ponad 300 złotych otrzymujemy szablon kompletny i gotowy do użycia chwilę po zakupie. Zamówienie strony na indywidualne zamówienie naszej firmy kosztowałoby oczywiście wielokrotnie więcej bez gwarancji wyższej jakości i lepszego pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty i wyświetlić wersję demonstracyjną szablonu wystarczy kliknąć na poniższy przycisk.

 Szablon Winning Agent Pro